Hakkımızda


www.milletinefendisi.com

 http://www.milletinefendisi.com Tarım platformunda Ziraat Mühendisinden Akademisyene, Veteriner Hekimden Teknikere, Tarım Bankacısından Gıda Mühendisine kadar Türkiye’nin her bölgesinden alanlarında yetkin yaklaşık 40 uzman isimle birlikte sitede buluşarak tarım adına hizmet vermeye ve Türk tarımına katkı sağlamak için toplandık.


   Çiftçilere ve tarım adına gönül vermiş herkese, soru cevap şeklinde profesyonelce hazırlanan videolar ve makaleler üzerinden bilgilendirmeler yapıp yol göstermek   http://www.milletinefendisi.com'un temel prensipleri arasında yer almaktadır. "Budama nasıl yapılır?", "Aşılama nasıl yapılır?", "Buğday ekimi nasıl yapılır?", "İyi ürün yetiştirmenin püf noktaları nelerdir?", "Organik ürün nasıl yetiştirilir?" "Tarladan sofraya gıda ürünleri nasıl ulaşır?" gibi soruları cevaplayıp çiftçi bilgilendirmesi yapmak, çiftçilerden gelen soruları cevaplamak, tarım adına anketler oluşturup sosyal ağlarda paylaşıp daha çok kişiye ulaştırmak, devlet ile üretici arasında bir köprü olmak gibi hizmetler http://www.milletinefendisi.com'un öncelikleridir.


             Tarım bankacılığı, çiftçilerin kredi kartı kullanımı, tarımsal desteklemeler, ilaçlama, gübreleme, toprak analizleri, seracılık, hayvancılık ve her türlü yetiştiricilik gibi konularda çiftçileri ve tarıma gönül vermiş kişileri bilgilendirmek, çiftçilerin tarımsal kayıplara uğramasını engellemek, Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmak, üreticiyi bilinçli üretim yapma konusunda aydınlatmak hizmet politikamızın ana unsurlarını oluşturmaktadır. 


        Çiftçiler ve meslektaşlarımızı, alanında uzman mühendisler ve tarım üzerine akademik çalışmalar yapan uzmanları bir araya getirmeyi amaç edinen http://www.milletinefendisi.com geleneksel tarımsal yöntemlerinin dışında tarımda yüksek kalite elde etmek için modern tarıma yoğunlaşmaktadır. Bu çerçevede uzman isimler tarafından  eğitimler, paneller, seminerler, demonstrasyon vb. çalışmaları da  düşünülmektedir.


          Aynı zamanda çiftçiler, mühendisler, tarımsal üretim yapan firmalar, çiftlikler, gıda toptancıları, veteriner klinikleri, zirai ilaç bayi ve toptancıları, distribütörleri, peyzaj firmaları, seracılar, alet, ekipman, tohum, fidan, fide, gübre ve traktör firmalarının buluştuğu bir e-ticaret platformu da olan http://www.milletinefendisi.com'da tarım segmentinde her türlü ürün, araç ve bilgi paylaşımı yapılabilmektedir... http://www.milletinefendisi.com'da  firmanızı tanıtabilir, ürünlerinizi satışa çıkarabilir, diğer üretici ve firmalarla irtibata geçebilir, ihtiyacınız olan tarımsal her türlü ürün, araç-gereç ve bilgiye ulaşabilirsiniz. 

         

Tarıma Yön Veren Site